Quantcast
Channel: Пугу - пугу! Козак з лугу!
Viewing all articles
Browse latest Browse all 225

Козацька медицина. Що і до чого?

$
0
0
Козацька медицинаНаші вітання! Оскільки, козацька рада дещо затихла, то ми сьогодні ми провжуємо серію статтей від Відуна Рувита:

Наші Предки вчили, що для оздоровлення того чи іншого органа треба діяти через чару, яка за функцію цього органу відповідає. При цьому обов'язковою умовою є застосування тих рослин, колір пелюсток яких співпадає з кольором тієї чи іншої чари. Звичайно, це не виключає й інших рослин, які є допоміжними і благотворно впливають на лікування, проводячи чи підсилюючи енергію основних трав.

І ще треба пам'ятати, що білий колір пелюсток в даному разі не є перешкодою, а навпаки - співпадає з кольором будь-якої чари, адже білий колір - це суміш усіх кольорів райдуги і при необхідності дає саме ту барву, яка необхідна для певної чари. Тож наведу кілька яскравих прикладів. Для лікування захворювання нирок і виведення з них каменів, а також сечовивідних шляхів (друга чара -помаранчевий колір) використовуємо трави із чистим помаранчевим (і близьким до нього) та білим забарвленням квітів: нагідки, гусячі лапки, звіробій, липу, чистотіл, деревій, бузину чорну, підбіл звичайний, ромашку аптечну, шипшину, суниці та деякі інші.

Для лікування травного тракту, селезінки тощо (третя чара - жовтий колір) найбільш ефективними є золототисячник, звіробій, пижма, чистотіл, [дивосил, кульбаба, цмін піщаний (безсмертник), [ нагідки, шавлія, барбарис, парило, гарбуз (в усіх них колір пелюсток - жовтий), а також деревій, ромашка, хвощ, полин, лопух, морква, кора верби, полин сріблястий та деякі інші.

Для оздоровлення від хвороб, за які відповідає четверта чара (зелений колір) - легеневі (бронхіт, плеврит, пневмонія) та серцеві (склероз міокарда, стенокардія, мітральний склероз та інші), беруться, здебільшого, рослини, які якщо й не мають яскраво вираженого відповідного забарвлення пелюсток (за винятком білого кольору), зате мають зелено-соковитий колір листя, яке й використовується при лікуванні згаданих захворювань.

Варто згадати такі цілющі рослини як, наприклад, подорожник (дрібненькі біленькі квіточки), мальва лісова та лучна (білі і рожеві квіти), материнка, березове листя, багно болотяне, столітник (алое), кріп, молоді верхівки соснових гілок з бруньками, які збираються весною - в квітні-травні, підбіл, спаржа (заячий холодок), кропива, а також квіти дерев'янистої бу...

Viewing all articles
Browse latest Browse all 225